Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvor finner jeg resultater?


m-k-berr

Recommended Posts

Skrevet

Jeg var ikke selv på midnattsolhoppet, men er veldig spent på resultatene. Har vært på hjemmesida deres men ingen resultater er lagt ut. Noen som vet noe eller hvor jeg kan finne det ut (vet at det var ferdig 27 men...)? :lol:

Skrevet
Kommer på agipro etterhvert :lol:

Jeg venter også på resultater fra et stevne. Hva vil "etterhvert" si? Flere måneder..? <_< :lol:

Skrevet
Jeg venter også på resultater fra et stevne. Hva vil "etterhvert" si? Flere måneder..? <_< :lol:

Det er jo en privatdrevet side på frivillig basis, så den blir oppdatert når de har tid. Kommer også ann på om når arrangøren sender inn resultatene og om de i det hele tatt har brukt agiprosystemet.

Mellom 2-6 uker er min erfaring, men nå har det vært sommerferie.

Skrevet
Det er jo en privatdrevet side på frivillig basis, så den blir oppdatert når de har tid. Kommer også ann på om når arrangøren sender inn resultatene og om de i det hele tatt har brukt agiprosystemet.

Mellom 2-6 uker er min erfaring, men nå har det vært sommerferie.

De brukte agipro, ellers hadde jeg ikke spurt. :blink: Stevnet var i juni, så jeg må vel belage meg på å vente enda lenger. :rolleyes:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
    • Det kommer an på hund/pels, bil og værforhold. Og ikke minst varighet. Om det ikke er sol er det lite problem om det er 20 grader. Om det er sol bør man være obs fra det er 18+ grader i luften tenker jeg, det kan fort bli varmt i bilen med direkte sollys. Kan bilen stå i skygge? (pass på at skygge ikke flytter seg) Vi har hatt hundene i bil midtsommers, men da med reflekterende duk over bilen, vifte på inne i bilen og bagasjerom og vinduer på gløtt. Sjekk inn minimum en gang i timen. Men stort sett ville vi sjelden hatt hundene med i bilen om vi skulle noe så lenge uten å faktisk ha dem med. Det har såklart vært ventetid på kurs og sånt, men da har vi stort sett hatt hele bilen stående åpen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...