Gå til innhold
Hundesonen.no

Ingen maur kan knekke Betty..


ipadda

Recommended Posts

Skrevet

Lille Betty tuslet bortover veien i hundeskogen uviten om den store stygge maurtuen som venter på henne..

Hun kobler over til leke modus, og inviterer andre hunder til lek.. hun aner fred og ingen fare om at hauen hun står på, er full av tissemaur.

du skulle sett tryne hennes da de ekle små dyrene gjorde greia si, hun finner ut at dette var ikke godt. Men istedet for å hyle og pipe slik andre hunder gjør, finner hun ut at hun må jo riste av seg dette .. så hun tar like godt fart og slenger seg ned skråningen på ryggen.. Etterpå var alt glemt ..

Tøffe lille Betty.. ingen maur får knekke henne!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...