Gå til innhold
Hundesonen.no

Mistet innlegg?


Recommended Posts

Skrevet

Oppdaga tilfeldigvis (ikke tro at jeg sitter å niglaner på hvor mange innlegg jeg har skrevet altså :) ) at jeg har mista litt innlegg? noen som vet hva det har seg? bare lurer jeg altså :)

Skrevet

ja men har ikke skrevet noe der jeg, tror jeg ikke, men så på inleggene idag da hadde jeg 499, bare lurte om det var øynene som tulla med meg igjen #-o :roll: kan være jeg som surrer alltså

Skrevet
Viss det blir slettet innlegg skal moderatoren som gjør det gi beskjed om dette, gjelder ikke i testforumet da...

ok. :)

Skrevet
Viss det blir slettet innlegg skal moderatoren som gjør det gi beskjed om dette, gjelder ikke i testforumet da...

Jeg får ikke beskjed når noen sletter mine innlegg..

Hmm.

Skrevet

Jeg sletter innlegg der det legges doble innlegg dere ikke kan slette selv og sånn, ellers pleier jeg å si ifra. Så med mindre noen andre enn meg har slettet en hel TRÅD så aner jeg ikke :? Jeg har ikke gjort noe drastisk :)

Skrevet
Jeg sletter innlegg der det legges doble innlegg dere ikke kan slette selv og sånn, ellers pleier jeg å si ifra. Så med mindre noen andre enn meg har slettet en hel TRÅD så aner jeg ikke :? Jeg har ikke gjort noe drastisk :)

me to.. hvis det er lagt ut to make sletter jeg usagt.. ellers har jeg ikke sletta noe i det siste...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Er de ganske like i gemytt og væremåte?
    • Kan en hund fødes uten hint til hvordan den oppfører seg til andre hunder? Spør for en jeg kjenner.
    • Skye terrier skiller seg jo en del ut fra de andre her, både i utseende og type. Jeg kjenner de ikke veldig godt, så anbefaler å sjekke raseklubben i hjemlandet. De andre har jeg møtt en del av. De er jevnt over ganske egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Hvis du er vant til gjeterhund så tror jeg det kan bli en ganske brutal overgang. Det er ikke bare å "jobbe mer og hardere", det er rett og slett en helt annen type hund og mye som ikke vil kunne fungere på samme måte. En utfordring er for eksempel å ha de løse. Pinscher er vagt mildere enn terrierene. Dansk-svensk gårdshund er også en pinscherhund, som er veldig lik brasiliansk terrier og parson russel, men mildere i gemyttet. Jeg har kjent folk som har kunnet kalle inn sine pinschere og dsg fra jakt på vilt. Pinscherene er også større enn manchesterterrier. Det er nok i stor grad trenbarhet, jaktinstinktet og selvstendigheten som skiller terrierene fra gjeterhundene, og i litt ulik grad. De er ikke interessert i å gjøre deg til lags eller høre på hva du sier, de er avlet for å jobbe selvstendig og jakte på og drepe smådyr. Du kan ikke regne med å kunne ha dem løs utenfor inngjerdede områder eller under tett kontroll. Jeg har f.eks. sett mange i konkurranse- og treningssammenheng, men veldig sjelden løse i skogen.
    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...