Gå til innhold
Hundesonen.no

Video på freewebs?


LiLi

Recommended Posts

Skrevet

Går det an å legge ut videosnutter på freewebs? I så fall hvordan? Og hvordan får man egentlig videone inn på pcn? hehe.. Må vel lese litt i den der bruksanvisningen..

Skrevet

det går an og legge ut video på freewebs men du må ha et spesiel program, husker ikke hva det het, men visst du går inn poå siden der du redigerer eller skriver nye sider, i den menyen øverst på siden er det et ikon med et filmkamera eller et eller annent som ligner, trykker du deg inn der står det forklart.. er sååå flink til og forklare (NOT) :D

Skrevet

hmm..rart. der du redigerer og skriver ny tekst sant? over der du skriver er det en del forskjellige ikoner, en av smilyes, en av andre tegn OSSV, der skal det være, vesiden av den med et tre eller no sånt, en filmrull, et videokamera eller noe sånt, hold musa over, så får du forklaring på hva det er.... er du vanlig bruker eller premium service bruker?

Skrevet

Premium.. Der ja :D hehe.. Skjønte det nå.. Fikk det til uansett også.. Men men.. Mangler uansett et program for å få filmen fra kameraet og inn på pcn..

Skrevet
Premium.. Der ja :D hehe.. Skjønte det nå.. Fikk det til uansett også.. Men men.. Mangler uansett et program for å få filmen fra kameraet og inn på pcn..

Trenger man program for det? Det pleier å funke å bare stappe i kablene :D

Skrevet

Trenger man program for det? Det pleier å funke å bare stappe i kablene :D

Gjør ikke det her :D HJELP MEG!!! ;) Tips?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Skye terrier skiller seg jo en del ut fra de andre her, både i utseende og type. Jeg kjenner de ikke veldig godt, så anbefaler å sjekke raseklubben i hjemlandet. De andre har jeg møtt en del av. De er jevnt over ganske egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Hvis du er vant til gjeterhund så tror jeg det kan bli en ganske brutal overgang. Det er ikke bare å "jobbe mer og hardere", det er rett og slett en helt annen type hund og mye som ikke vil kunne fungere på samme måte. En utfordring er for eksempel å ha de løse. Pinscher er vagt mildere enn terrierene. Dansk-svensk gårdshund er også en pinscherhund, som er veldig lik brasiliansk terrier og parson russel, men mildere i gemyttet. Jeg har kjent folk som har kunnet kalle inn sine pinschere og dsg fra jakt på vilt. Pinscherene er også større enn manchesterterrier. Det er nok i stor grad trenbarhet, jaktinstinktet og selvstendigheten som skiller terrierene fra gjeterhundene, og i litt ulik grad. De er ikke interessert i å gjøre deg til lags eller høre på hva du sier, de er avlet for å jobbe selvstendig og jakte på og drepe smådyr. Du kan ikke regne med å kunne ha dem løs utenfor inngjerdede områder eller under tett kontroll. Jeg har f.eks. sett mange i konkurranse- og treningssammenheng, men veldig sjelden løse i skogen.
    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...