Gå til innhold
Hundesonen.no

Ezydoghalsbånd


vipsen

Recommended Posts

Skrevet
Noen som vet om en norsk nettbutikk som har rosa :P Ezydoghalsbånd i str medium (43 cm)?

De hadde det ihvertfall på dyreklinikken jeg bruker. Hadde tenkt å kjøpe det til Molly,men fant ut at det ikke passet så godt med rosa til pelsen hennes, så det ble camo til henne i steden. Hvis ikke du finner det noen annen plass så si fra hvis jeg skal kjøpe det for deg og sende det :P

Skrevet
Hadde tenkt å kjøpe det til Molly,men fant ut at det ikke passet så godt med rosa til pelsen hennes, så det ble camo til henne i steden. Hvis ikke du finner det noen annen plass så si fra hvis jeg skal kjøpe det for deg og sende det :P

Terver skal ha camo de *fnis* Vips har det også, men det ble for hannhund på pyttelille Nyx på en måte... Bestilte fra den engelske siden, satser på det ikke tar for lang tid, ellers tusen takk!

Skrevet
Terver skal ha camo de *fnis* Vips har det også, men det ble for hannhund på pyttelille Nyx på en måte... Bestilte fra den engelske siden, satser på det ikke tar for lang tid, ellers tusen takk!

Si fra hvis du får varene fra den engelske siden... Jeg har nemlig bestillt derfra, men fikk aldri noe... Jeg bestillte da selen og to bånd i camo, hehe :P Det er vel nesten 2mnd siden nå, så nå kjøpte jeg selen i en dyrebutikk her, det var temmelig mye dyrere kan man si (og kanskje jeg plutselig sitter her med to...) :rolleyes:

Skrevet

Hundeutstyr hadde i allefall Ezy dog i alle str. i camo, i str. XXS - XS - S i rosa så jeg... mener å si jeg har sett det flere plasser.. skal gi beskjed om jeg finner noe ;)

EDIT: FANT =)

diggidog.no har i rosa i alle str. også i lilla =)

Skrevet
De hadde bare små størrelser. Pakken ble sendt fra England i morges faktisk, så da er det på vei ;)

Oppdaget såklart dette på den amerikanske siden etterpå ;)

Nei, noe så kult!;) Hadde sett stilig ut med rosa kamuflage halsbånd som stod i stil til Lyngs rosa sporline.. Minuset er jo bare at det er flere som tror han er tispe om han kommer med et rosa halsbånd;) Og ikke minst så ville "bruksgjengen" sett litt rart på oss;) Skulle hatt en sort tispe ja;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvilke hunderaser kan jeg sammenligne med Chodsky Pes? Er de sånn som langhåret og korthåret Collie?
    • Hvis han spiser og drikker som normalt og alt ellers er normalt ville jeg sett det an en dag til, og så evt. tatt en telefon til dyrlegen i morra hvis det ikke endrer seg. Kanskje det bare er for kaldt? Det kan også være urinveisinfeksjon. Men generelt hvis du er usikker på helsespørsmål så er det ofte bedre å ta en telefon til dyrlegen heller enn å spørre på et forum.
    • Hei, første gang inne på hundeforum men trenger virkelig råd. Jeg har nylig fått en tibetansk spaniel valp på 9 mnd. han har vært så frisk og rask, spiser og drikker masse, har både bæsje og tissa og leker som bare det helt siden vi fikk han. Men onsdag morgen så tissa han ikke… nå har det gått et døgn og han har enda ikke tissa😰 hva kan være galt?? 
    • Det endte med at hunden måtte til dyrlegen for den haltet. Jeg ringte dyrlegen, og ba de være obs.  Det viser seg at den har knekt håndledde i frembenet, og prognosen er usikker. Hvordan det er skjedd er også usikkert. 
    • 🐾 Hva du kan gjøre nå 1. Start helt på nytt i bittesmå steg Gå ut av rommet i 1–5 sekunder, kom tilbake før valpen rekker å pipe. Øk tiden sakte. Målet er at valpen aldri kommer over terskelen sin. 2. Tren “alene, men ikke alene” La valpen være bak en grind, i et annet rom, eller på en seng litt unna mens hun fortsatt er hjemme. Dette bygger trygghet uten at valpen føler seg forlatt. 3. Lag et fast “nå skjer det ingenting”-rituale Rolig stemning, tyggeleke, litt kos → så legger hun fra seg valpen og gjør noe annet i huset. Rutiner skaper trygghet. 🧠 IQ-leker som passer for 15 uker •     Snusematte (super for å roe ned og gi mestring) •     Kong med litt valpevennlig fyll (f.eks. våtfôr eller litt leverpostei tynnet ut) •     Enkle aktivitetsleker der valpen må dytte eller løfte en klaff •     Tyggeleker som varer litt (tygging gir ro) Poenget er ikke at leken skal “holde valpen opptatt alene”, men at den skal gi positive assosiasjoner til ro og selvstendighet. 4: du kan også `gni`deg selv inn med noe valpen din kan ligge på  for da vil han føle og lukte at du er i nærheten av deg enda du er borte. 🐶 Når valpen din piper med angan du går ut Det betyr at du har gått for fort frem. Da må man tilbake til nivået der valpen fortsatt er trygg selv om det bare er 2 sekunder. Det er ikke et nederlag, det er helt vanlig. du kan også lage en plass der som er *hjemmet* til valpen din. sånn at du øver når du går ut skal han slappe av der. men husk dette kan gå en stund, det går ann også at valpen din aldri kan være alene heller. alle hunder er forskjellige og ikke like enkel. 💛 Litt oppmuntring Valper er som små barn: noen sover gjennom natten tidlig, andre bruker litt tid. Det betyr ikke at du gjør noe feil det betyr bare at valpen din trenger litt mer støtte akkurat nå. Hvis du vil prate mer, få flere tips eller bare ha litt støtte underveis, kan du gjerne ta kontakt med meg på Instagram. nordicquietland 🐶
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...