Gå til innhold
Hundesonen.no

PCen min oppfører seg rart::


Carina

Recommended Posts

Skrevet

NÅ SKJEDDE DET NETTOPP NOE FRYKTELIG RART HER:: DET KOM OPP ET VINDU MED NOE FILTERTASTERGREIER SOM JEG VAR RASK OG KLIKKET VEKK:: NÅ FÅR JEG BARE STORE BOKSTAVER; ALLE LINKER ÅPNER SEG I EGET VINDU OG KOMMA OG PUNKTUM SER SÅNN UT :; AKKURAT SOM OM SHIFTTASTEN ER INNE HELE TIDEN: MUSEN ER OGSÅ RAR; DEN MERKER ALT MULIG HVIS JEG TRYKKER RUNDT OM KRING PÅ SKJERMEN:: HEEELP!

edit: jeg kan visst få små bokstaver hvis jeg har inne caps lock:: :icon_confused:

Skrevet

Ja.. nå har jeg trykket på alle knappene på tastaturet, så da var det plutselig vekke og alt i orden igjen - uten at jeg aner verken hva som har skjedd eller hvordan jeg fikset det.. :rolleyes:

Hvis noen har en mistanke, er det bare å si ifra uansett, kommer sikkert til å skje flere ganger. :icon_confused:

Skrevet

Hey aner ikke hva som var galt, men er alt ok nå kan dette være en fin tid til å ta backup på alt man ønsker å beholde:) Bilder osv. Gjorde det en kveld her og dagen etter var jeg så smart at jeg trykka på en rar fil på msn:) and what happened: joa virus såklart (fordømmer nyskjerrigheten min). Heldigvis har jeg en datakyndig samboer som fikk fjerna det, men det spøkte for innholdet en stund:) Backup ikveld folkens, man vet ikke hva som skjer imorgen.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...