Gå til innhold
Hundesonen.no

Dina sin hjemmeside


Recommended Posts

Skrevet

For en lekker side :P

Herlige farger, lett å finne fram, mye bra tekst.. :P

Hvis jeg MÅ pirke på noe, så er det galleriet. Den blåfargen passet ikke helt inn! Men herregud - det var en flott side!

(linker jeg :P )

Skrevet

Er enig i at den blåfargen ikke passet helt inn ja :ph34r: Har nå fjernet den i påvente av at jeg skal gjøre ferdig galleriet. :P

Eller var jeg inne å tok en titt på zorro :P Tøff liten tass. :-)

--

Christian og Dina

Skrevet

Spennende side, men synes den var litt forvirrende. Den ble liksom litt "offentlig" hvis du skjønner. Tenker litt på at innlogging står på høyre side, avstemning på venstre side og tilfelig bilde fra galleriet også vidre. I tillegg er det kanskje litt mange nyheter på første side?

Ellers veldig mye fint å lese og se og behaglige farger.

Skrevet
Spennende side, men synes den var litt forvirrende. Den ble liksom litt "offentlig" hvis du skjønner. Tenker litt på at innlogging står på høyre side, avstemning på venstre side og tilfelig bilde fra galleriet også vidre. I tillegg er det kanskje litt mange nyheter på første side?

Ellers veldig mye fint å lese og se og behaglige farger.

Skal være enig at jeg sikkert kan kutte ned litt på informasjonsmengden på førstesiden. Litt av grunnlaget for at designet er blitt som det er blitt, er vel at jeg ikke er noe særlig tilhenger av sider med masse beveglige gifs og fjas, men liker det litt mer rene uten allt for mye forstyrrende elementer.

Håper innlogging og avstemning er motsatt av det du sier, det er det hvertfall her :icon_fun:

Login er satt på førsteside grunnet kommende tjenester som f.eks. brukerforum for hundeweb.no.

Kan ikke se noen grunn til å ikke ha avstemningen på førstesiden, greit å få vite hva folk syntes uten at de skal måtte trykke seg frem til denne avstemningen.

I og med at sidene er ganske anderledes enn mange andre hunde/dyr sider kan jeg nok være enig at den ser litt formell ut :P men håper budskapet, skrytet og infoen om dina er det som kommer godt frem, uten allt for mye fjas og sjas. Uansett tar jeg alle tilbakemeldinger til etteretning og takker for det.

btw: har du en button jeg kan linke med?? :P

Har ikke fått laget dette enda, akkurat nå sitter jeg å ser litt fotball. Men skal få laget noe i løpet av kvelden. :P

--

Christian og Dina

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...