Gå til innhold
Hundesonen.no

Flatprat og Facebook


HHC

Recommended Posts

Skrevet
Almanza :whistle:

Passer kanskje best på pm - men hvem kombinasjon da? Simon?

Håper vi er på lørdagen slik at jeg kan reise tidlig på søndag. Men toget er vel det siste jeg bestiller så det er jo ikke så stort problem akkurat det. Jeg blir jo til søndag uansett :twitch: Jeg tenkte å stille Chantana ja, men det er sikkert bortkastet, fordi hun har for lite hode (får håpe hun er litt slankere og har fått litt større hode til november!:P)

Sitter gjerne med dere!

Joda, slanke henne er jo ikke så vanskelig da, kan jo fortsatt vokse litt - også er det litt gøy å stille når man først er der da :P Skikkelig kjipt å ikke være i flatringen omtrent når jeg var der i fjor ;)

EDIT; Dersom noen hjelper meg å registrere meg på facebook skal jeg melde meg inn i den ;)

*Dobbelpost,mod Crizpo*

Skrevet
Joda, slanke henne er jo ikke så vanskelig da, kan jo fortsatt vokse litt - også er det litt gøy å stille når man først er der da ;) Skikkelig kjipt å ikke være i flatringen omtrent når jeg var der i fjor :twitch:

EDIT; Dersom noen hjelper meg å registrere meg på facebook skal jeg melde meg inn i den ;)

Facebook er temmelig innviklet! Jeg fikk hjelp av søsteren min.. Er noe med nettverket som du skal koble deg til og masse tull, du får bare prøve deg frem! Også må du egentlig være over 18 år, men jeg har jukset litt der, skrev at jeg er født 1988 i stedet for 1989 :whistle:

Skrevet
Høres veldig koselig ut ja! Gleder meg jeg! Vi treffes sikkert vi da - har veldig lyst å hilse på valpen din! Litt OT: det er du som er på facebook sant? Medlem i gruppen "I own a flatcoated retriever"? Det er min gruppe :whistle: hehe!

Jeg er nok han facebook ja :-)

krysser bare fingrene for at det blir valp nå da.. Fødsel rundt st.hans om alt går greit. (og da er jeg på klikkertrenerkurs, kommer til å sitte og sjekke mail hvert femte minutt og ikke følge med i det hele tatt)

Skrevet
Jeg er nok han facebook ja :-)

krysser bare fingrene for at det blir valp nå da.. Fødsel rundt st.hans om alt går greit. (og da er jeg på klikkertrenerkurs, kommer til å sitte og sjekke mail hvert femte minutt og ikke følge med i det hele tatt)

Hehe! :whistle: Hvor er det du skal ha valp fra?

Skrevet
Hehe! :whistle: Hvor er det du skal ha valp fra?

Almanza, Simon og Almanza Magic Witch Craft. Tror det blir en fin kombinasjon :-)

Gleder meg villt iallefall, håper det blir nok valper :twitch:

Skrevet
Almanza, Simon og Almanza Magic Witch Craft. Tror det blir en fin kombinasjon :-)

Gleder meg villt iallefall, håper det blir nok valper :twitch:

Ojojoj! Etter selveste Simon? :whistle: Da skal ikke jeg stille der hvor du stiller! ;)

Skrevet
Ojojoj! Etter selveste Simon? :whistle: Da skal ikke jeg stille der hvor du stiller! ;)

Er jo ingen garanti for at det går bra det da, står vel litt på evnene til utstillern også :twitch:

Der har jeg mye å lære :-)

Vurderer å få med meg et utstillingskurs iløpet av 2008/2009

  • 3 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...