Gå til innhold
Hundesonen.no

Pakita


kittykatt

Recommended Posts

post-1946-1177245954_thumb.jpg

Da begynner jenta mi å bli stor. Tiden går fort og har strukket seg til 6 mnd'ers aldern.. Sikkert en artig fase av livet for visse *kremtkremt*, men en noe mere irriterende fase men på en artig måte for matmor.

Har da funnet ut at nå er det påtide å utforske værden selv. så når mor kaller inn: hmm.. det har vi ikke hørt.. kikke litt på døra så trappa opp til store boretslaget med lekeplass, masse barn busker og andre spennende dyr.. Men nei sorry, vi tar trappa muttern... Å dermed flakser jeg etter i kjipper og badekåpe med pipeleker og sprettballer til naboenes store latter... å da er jo muttern pluttselig utrolig interesang der a står og tuller så da må man komme tilbake og sjekke ut ja og seffern en dra kamp! kult... dermed bærer det inn ja.. takk og lov for langlina :Laugh:

Ellers er hun veldig lærevillig men å tøye strikken for tiden er enda kulere, så det blir mye lek og små korte økter med lydighet...

legger ut noen bilder av den stadig voksende jenta mi som jeg aldri har angret et sekund på at jeg anskaffer meg.. :ahappy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 60
  • Created
  • Siste svar

Har sitti å sett igjennom bildene av Pakita..og andre hunder...

Men helt ærlig, Cathrine..

Pakita er en av di vakreste Borderè jeg har sett :D

Hun er sååå skjønn... :D

(Kim likte henne jo åsså :D )

Og Bonnie er åsså en meeeeget vakker Border :D

Og seff...Alles lille gulljente... Nana :D

Hun er såå skjønn da :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har sitti å sett igjennom bildene av Pakita..og andre hunder...

Men helt ærlig, Cathrine..

Pakita er en av di vakreste Borderè jeg har sett :D

Hun er sååå skjønn... :D

(Kim likte henne jo åsså :D )

Og Bonnie er åsså en meeeeget vakker Border :D

Og seff...Alles lille gulljente... Nana :D

Hun er såå skjønn da :D

takk og takk =)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
    • Kan vi ha en unghund tråd hvor vi kan støtte hverandre og uten å rakke ned? Regner med vi er flere i den fasen av hundens liv 😅 jeg har hvertfall en på 1 år som har begynt og jage kattene og som løper ned alle og lukker ørene frem til godiset er på plass 😂 holder på å bli gal gleder meg til det går over 😂 noen fler innlegg samme båt? Når pleier rampetiden og gå over på schæfer? Fikk han får under 2 mnder siden og han har lært super mye men noen ting tar lenger tid en andre ting😅
    • Grattis med cert🤩🤩
    • Åh så hyggelig!! Gratulerer så masse❤️🥳
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...