Gå til innhold
Hundesonen.no

Nkk Valpeutstilling


Taz

Recommended Posts

Nkk valpeutstilling i Stavanger.

Noen som har litt info??

Har så ekstremt lyst å stille ut Diego, men finner

ingen utstilling..

Hørte at Nkk skulle ha en valpeutstilling i Stavanger..

Noen som vet noe?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det har vært en tradisjon i stavanger området dette her... i fjor var det i Orre hallen... Men mer vet jeg ikke...

(selvfølgelig er ikke dette en offisiell utstilling altså :P )

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ohh.. Da må jeg melde meg på.. ;)

Vet du hvor enn melder seg på?? :oops:

Dette blir gøy, skal du stille ut noen?

Edit: Fant ut hvor jeg meldte meg på.. ;)

Men du må love å hjelpe meg med utstillingen nå.. :);) Hehe

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så bra at du klarte det!! Og nå er han altså påmeldt!! flott :)

Jada, jeg skal hjelpe deg jeg ;) Det skal gå så fint så ;) Jeg skal stille ut kun en, og i tilleg skal den ene valpen vi solgte utstilles

;)

Hvor var det du fant info om utstillingen da? Vet du hvem som er dommer?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så bra at du klarte det!! Og nå er han altså påmeldt!! flott :)

Ja da, jeg skal hjelpe deg jeg ;) Det skal gå så fint så ;) Jeg skal stille ut kun en, og i tilleg skal den ene valpen vi solgte utstilles

;)

Hvor var det du fant info om utstillingen da? Vet du hvem som er dommer?

Jeg gikk inn på NKK sine sider på avd.Rogaland..

Der står det litt info.. (Men ikke hvor utstillingen er)

Men iallefall hvor du melder på.. ;)

Kommer sikkert mer info etterhvert.

Ja, du må hjelpe meg. Hehe.. ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...