Gå til innhold
Hundesonen.no

hege schøyen om hunder på nrk


henrikke

Recommended Posts

Skrevet

så på hege shøyen

på lørdag på krinken og hennes skestj med Boris,visualisert ved et flexibånd i strekk og meget hissige varulvløvelyder.

Det meste ble såklart satt på spissen.

Er det sånn folk flest ser oss?

-hunder som hopper opp og biter vil bare leke litt,selv om den gamle damen faller( fy så sure folk er da..)

-ikke ta ballen betyr ikke ta ballen fra barnet som hadde den

-´mamma´ vil alltid ha suss, selv om vovven nettopp har hatt snuta oppi baken på enannen hund

-man studerer møkk grundig .Finner rester etter alt som gikk inn, og konstaterer fornøyd at resultatet stemmer

-alt hunden gjør er festlig,selv å ri på andre hunder.

er dette oss folkens?et snev av sannhet i allefall.

Skrevet

Det var den eneste av sketsjene jeg lo skikkelig av. Det er vel greit å ha litt selvironi??

Eller egentlig var det vel en del andre hundeeiere jeg dro kjensel på... :icon_redface:

Skrevet

Ja hun er god! Og selv om det er satt ganske på spissen så kjenner man seg av og til litt igjen... Hun kommer hit til Førde til våren og skal spille inn film, så da kan jeg jo ta henne med på en tur med mine hunder! :icon_redface:

Skrevet

Ja, jeg syns den var knall bra! :Laugh: Man kjenner vel igjen både seg selv og andre i den der.. :twitch:

Guest Just me!!
Skrevet

Den var råbra! "Skal mamma få et nuss" :twitch: Kjente meg litt igjen her og der, hele familien humra.

Skrevet
Det var den eneste av sketsjene jeg lo skikkelig av. Det er vel greit å ha litt selvironi??

Eller egentlig var det vel en del andre hundeeiere jeg dro kjensel på... :twitch:

Jeg lo rimelig godt av denne sketsjen jeg og. Hehe. Kjente igjen en del ja :ahappy: Hehe, var bare morro

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...