Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg finner ikke igjen Amigo under Min Hund. Er den tatt vekk? Ser det bare er to sider der nå, mot tidliger flere. Er det flyttet? Har ikke vært aktiv på en stund, men man skal vel ikke miste det som står der?

Skrevet

Ja stemmer det. Men når jeg går inn så finnes det kun TO sider og ikke 8... ergo er den borte vekk for meg. Så det hjelper ikke så mye...

Skrevet

men er det ikke mulig at den "instillingen" kan være på hele tiden?

Rota mye med det der selv også :)

Joda, det kan den forsåvidt :D

Har satt den til standard på Din Hund nå, hvis det er noen andre som trenger dette på så rop ut her, men jeg orker ikke sette på alle idag. Det tar litt tid da det må settes på en og en.

Får gå igjennom det da vi oppdaterer forumet om kort tid.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...