Gå til innhold
Hundesonen.no

Chihuahua


Lene

Recommended Posts

Var nettopp inne på dyrenett der de faktisk driver å diskuterer om Chihuahua er en gnager eller ikke. :roll:

De driver å sier at forskere har funnet rotte gener i dem..

Hva i all verden er det for noe tull da?

Har mennesker blandet hunder med rotter da liksom, det er jo helt umulig fra naturens side.

Eller tt en gnager har utviklet seg til en hund?

Synes hel diskusjonen virker håpløs.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

jeg har faktisk svart på det emne:) og det er Fakta F**en at en vetrinær har sagt til meg at det er funnet Rottegener i en chihuahua.. jeg bare sier det jeg er blitt fortalt!!!!!!!!!!!! :)

om dette stemmer eller ikke gidder jeg ikke diskutere, men det var iverfall det hun sa:) og jeg har en chihuahua selv og vet at det ikke finnes noe som er mindre gnager enn ham:)

og ja..er helt enig at diskusjonene der inne er HELT USAKLIGE, USMAklige og helt ute på tur til tider.. det gjelder faktisk det meste der inne nå fordtiden.. desverre..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Jeg kan være med i klubben, med bruksrase hann på 8.5 mnd. ..men for tiden er min veldig snill og god gutt. Det vil antakelig endre seg snart. 
    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...