Gå til innhold
Hundesonen.no

Jeg har vært å titta på valper


Baby

Recommended Posts

Skrevet

Oi, de var jo utrolig nydelige da. :(

Kraftige hoder og mørk tanfarge :devilbanana:

Heldigvis har jeg bernervalp selv akkurat nå, så jeg slipper å bli for valpesyk! :P

Hvilken kamera har du forresten?

Skrevet

Hehe, ja de er utrolig nydelige. :devilbanana: Men nå har jo ikke jeg "peiling" på Berner på den måten heller da.. Men ble til at vi tittet litt på kryss og sånn og alle så ut til å ha fint kryss så langt iallefall. :(

Jeg har EOS 350D. :P

Skrevet

Hellenuss :(

En i nærheten har en bernervalp, ikke så liten som det da... han er nok en del måneder - men man ser han fortsatt har et valpete utseende.

Bernervalper er søte altså :devilbanana:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...