Gå til innhold
Hundesonen.no

forvert søkes / søker hund


LHS

Recommended Posts

Ny møteplass for oppdrettere / forverter.

Her kan dere legge inn gratis annonse om dere søker forvert / hund.

Hei. Jeg vet ikke helt hvad du mener med ditt innlegg, om man kan gå på din side og annoncere eller om det skal være her på siden??

Jeg har selv tenkt og lage et eget emne hvor man kan annoncere, men ville vente til forumet havde flere medlemmer og til at det var blevet mere kjent ute på nettet :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei. Jeg vet ikke helt hvad du mener med ditt innlegg, om man kan gå på din side og annoncere eller om det skal være her på siden??

Jeg har selv tenkt og lage et eget emne hvor man kan annoncere, men ville vente til forumet havde flere medlemmer og til at det var blevet mere kjent ute på nettet :D

Heidi hvis du sjekker på andre hundeforum så har h*n også lagt inn akkurat de samme "reklamene der" både på Canis og Dyrenett har jeg sett akkurat det samme. ikke for åvære stygg altså men reklame er reklame. :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Når vi snakker om reklame er det generelt andre forum vi mener.. Jeg vil ikke synes at dette er en raklame for hun reklamere ikke med noe, kun at her kan man lægge annoncer. Eller er det meg som er helt feil??

Ja på dyrenett kan man reklamere med forums. Men helt seriøst hvor mye seriøst er dyrenetts forum? Vil mere kalde det er krigssti :wink:

Men på Canis kan man ikke reklamere med forums. Det har jeg nemlig prøvd i starten da jeg fik denne side :wink: Der kommer folk og sletter det.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...