Gå til innhold
Hundesonen.no

Sprettrumpe


Mirai

Recommended Posts

http://www.iform.no/pub/art.php?id=45

Du sa ingenting om at vi ikke kunne sende inn bilder av oss selv ;) ! :P . eller det gjorde du visst. Den trusa gnager skikkelig, altså. Det er derfor jeg står litt rart. :P He he!

Ja, den så kanskje litt liten ut, det kan jeg være enig i.

Denne listen likte jeg:

Dette tenner menn:

1. Kropper med kurvede former

2. Personligheten

3. Smilet og latteren

4. Høye heler

5. Tettsittende tøy

6. Humor

7. Langt, pent hår

8. Selvtillit 9. Fin rumpe

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja? Er vi ikke? De mennene jeg kjenner har mange dype og ekte verdier. Hvis man tar seg tid til å bli skikkelig kjent med en mann, så finner man gjerne ut mer enn å basere seg på fordommer. ;)

Hilsen myk mann!

Uff da. Bare tulla, da. Det er ikke bilde av meg på linken, heller. Bare tull det, og. Jeg kjenner mange bra menn, jeg. Men i min alder, er alle de bra enten homofile eller gift! :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja? Er vi ikke? De mennene jeg kjenner har mange dype og ekte verdier. Hvis man tar seg tid til å bli skikkelig kjent med en mann, så finner man gjerne ut mer enn å basere seg på fordommer. ;)

Hilsen myk mann!

Hvordan vil du definere en myk mann PIP?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Uff da. Bare tulla, da. Det er ikke bilde av meg på linken, heller. Bare tull det, og. Jeg kjenner mange bra menn, jeg. Men i min alder, er alle de bra enten homofile eller gift! ;)

Uææææ, hvilken alder er det da??! Er jo singel må vite, og hvis alle de bra enten er homofil eller gift, så forblir jeg jo det også! :P

Hvordan vil du definere en myk mann PIP?

Ja, hva kan nå det være i dagens samfunn *undrer....*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Rompa behøver ikke å være stor for å være en sprettrompe. Definisjonen er fast-spretten-rett ut-halv-sprettball nederst på ryggen. Den skal ikke henge eller ha myk overgang mellom rygg/rompe eller rompe/lår, da er det flst rompe, hengerompe osv...

Jeg har en liten sprettrompe, noe arvelige greier. Vel, akkurat nå er den en passe stor sprettrompe (normalt stor?) fordi jeg har brukt den som sittepute foran pc'n mens jeg har spist masse sjokolade ++ og vært flittig(?) student siden i fjor høst. Men når jeg bare får ut finger'n -en gang i tida- så blir den nok en liten sprett igjen ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Vi fikk oss valp for litt over en uke siden. Har en sønn på 4,5 år. De første tre dagene var valpen veldig redd barnet. Det har gått seg til og valpen klarer stort sett å legge seg i buret, eller sengen for å sove i samme rom på tross av barnelek eller dans. Får ligge i fred, selvfølgelig.   Valpen snuser på barnet og er nysgjerrig innimellom når barnet er rolig, og ikke viser valpen interesse.    Til tider bjeffer valpen på barnet mitt. Jeg prøver å overse, opptre normalt for å vise at det er ufarlig når barnet leker og/eller er litt høylytt.    Vi trener med godbiter og lykkes med det innimellom ved at valpen tar godbit i hånden til barnet.    stort sett bryr ikke barnet seg om hunden. Men ved legging har det vært vanskelig å forhindre en klem, og rolig klapping, etterfulgt av en godbit mens jeg har hunden i fanget mitt. Barnet får ikke bære valpen, og får heller ikke ha den i fanget før den eventuelt blir trygg på barnet.    Syns det er vanskelig. Vil ikke kjefte for mye på barnet, men vil heller ikke ødelegge for valpens erfaring med barn. Er det håp for at dette kan bli bra? 
    • Hvor klikker du? Kan du legge inn skjermbilde? Det fungerer problemfritt for meg, og jeg blir sendt til doggiebag.no
    • Vil bare meddele at jeg ikke får til å bestille DoggieBag. Blir bare sendt til en blank side med logo øverst, ellers tom. Hjelper ikke å vente eller oppdatere. Siden er bare blank under logoen. Chrome nettleser på Android. 
    • Alltid hatt inntrykk av at hollender er mye mer hund enn malle. Like energiske, mer selvstendige og litt skarpere? Schæfer og schæfer og schæfer er alt fra hollender til collie? Gleder meg til å lære mer om du fortsetter tenke høyt her mens du vurderer og leter. 
    • Det holder med ett av dem i NKK Opprykk fra klasse D til C i bruks er alene nok. SKK aner jeg ikke. Øyeblikk, skal se om jeg blir mindre forvirret av å lese det samme som deg. Edit: "Godkänd appellklass vid SBKs bruksprov eller BSL 1 eller IGP1 eller IPO-R med betyget B (tillfredsställande) i klass V eller MR 1 eller godkänd som draghund DRH II eller godkänt vallhundsprov eller godkänt HWT." Mellomtittel i IGP1 er ihvertfall godkjent i begge land. Noen andre får svare om opprykk fra D til C godkjennes som tilsvarende SBKs bruksprov eller BSL1 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...