Gå til innhold
Hundesonen.no

Techno og trance-sanger


Mirai

Recommended Posts

Skrevet

Lurte rett og slett på om noen av dere har noen gode tips til noe techno og/eller trance-sanger! ikke bare sånn dunkdunkdunk, men det må være litt mer... sangaktig enn bare during :P

Kan jo gi noen eksempler på hva jeg liker:

Lavaa - Wherever you are

Cascada

Har dere ellers noen gode sanger er det bare å slenge dem ut, så lenge det ikke er rap :wub:

Skrevet

Jeg kan jo nevne noe gode da :wub:

* Two elements i can fly

* Va-show me

* Tunnel allstars-da boot

* Alex Megan little lies

* Alyssa superstar

Håper de faller i smak, kan komme med noe andre litt senere :P

Skrevet

her har du noen :wub:

- armin van buuren - communication

- Ian van dahl - Castle in the sky

- Lasgo - Surrender

- Sunblock - First time

- Cascada - Everytime we touch

Skrevet

Fler :wub:

- 2 Brothers On The 4th Floor - Let Me Be Free

- Urban Cookie Collective _ Feels Like Heaven

- Uniting Nations - Music in Me-ko

- milk inc - go to hell

- 2 Fabiola - Lift U Up

Guest Vicky
Skrevet

Her er noen

Dj Zitkus - dancing in the dark (liker ikke bassen, men ellers veldig ok)

Barcera - secret of love

Diamond - The reason

Groove Coverage - Poison

Lasgo - Cry

Røyksopp - What else is there

Dj Sammy - Castles in the sky

East Clubbers - Equal in love

si ifra hvis det trenges noe mer. hehe

Skrevet

Groove coverage - poison

Dj Tiesto - close to you

Dune - million miles away from home

Baracuda - ass up

Lacuna - celebrate the summer

Mer kommer jeg ikke på fordi det er ikke favoritt musikken min hvis jeg skal være ærlig..

Guest Vicky
Skrevet
Mer kommer jeg ikke på fordi det er ikke favoritt musikken min hvis jeg skal være ærlig..

hehe, som om jeg skulle sagt det selv... Har en del av blanding av goth og techno da :wub: men blir litt sært for mange.

Skrevet

Svarer her og jeg :wub:

Det meste av Tiesto er bra. Du finner endel tunge låter innimellom, men det meste er veldig bra. Anbefaler albumet In my memories. Også Just be albumet er også bra. Så syns jeg også Inez, med låte stronger. Den er dritbra!

Nei det er mye bra musikk, men det er vanskelig å laste sånn musikk ned på nettet, siden ikke alt blir lagt ut, eller at det er så få som er interessert og dermed ingen delere. Kjipt. (tro meg jeg har prøvd)

Skrevet

- Creambase - Fiddle

- Dj Pavo - **** fucker

- Clubraiders - Move your hands up

- Dj Krissy - Welcome to the party

- Dj Gillies - Kiss kiss

- Dj Jurgen - Only one scream

- Lisa Lashes - **** on cocaine

- Dj Pulse - Wherever you go

- East clubbers - More more more

- East clubbers - Walk alone

- Groove coverage - 7 years and 50 days

- Groove coverage - God is a girl

- Lasgo - Something

- Lisa Lashes - What can you do 4 me

- Special D - Me and my lover

- Special D - You (remix)

- Dj Gillies - Singing in the rain

- Dj Krissy - Hardcore

- Dj Satomi - Waves

- Dj Pulse - Holding me kissing me baby

- Cascada - Truly madly deeply

- Dj Playboy - Lifestyle

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
    • Hei! Vi har en hund som begynner å bli en gammel mann og jeg er derfor på leting etter det som skal bli familiens neste familiemedlem etter han blir borte. I den forbindelse trenger jeg deres kloke hoder. Vi er en familie på tre, med et barn på 8 år. På grunn av allergi har vi vurdert det slik at Bichon Havanais og dvergpuddel fremstår som de mest aktuelle rasene.   Vi har en Havanais nå og han er litt spennende eksemplar. Fra han var valp har han vært ganske sær. Han er blant annet veldig lite kosete, ekstremt lite tilpasningsdyktig og har alltid hatt vanskeligheter med å slå seg til ro, så jeg kjenner vel han egentlig ikke igjen når jeg leser typiske rasebeskrivelser (nå fikk jeg dårlig samvittighet, så må legge til at han selvfølgelig er verdens beste hund!). Sønnen min har noen utfordringer blant annet på skolen og han trenger derfor å komme hjem til en bestevenn. Det var i søken på dette jeg kom over puddel, som jeg ser ofte blir brukt som terapihunder. Men når jeg leser rasebeskrivelser virker det som om Havanaise i all hovedsak er fantastiske med barn, mens det for puddler fremstår mer som om de kan være gode med barn. Så jeg lurer på om dere har noen erfaringer med disse rasene, gjerne begge? Vi kommer til å dele ansvaret med min mor som bor i samme hus, så den kommer ikke til å være noe særlig alene. Pelsstell er heller ikke noe problem. Krysser fingrene for at noen kan hjelpe oss i valget:)
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...