Gå til innhold
Hundesonen.no

hva er dette for noe tull da?


Recommended Posts

Skrevet

Beklager å måtte skuffe deg, men funksjonen du brukte ga ingen brukbare resultater.

Feilen som ble returnert var:

You entered too much data for the field \'Hunderase\', please go back and check the input

når jeg prøver å rette tallet fra 3 til 2 japansk spisshund under avataren min så kommer denne meldingen opp. tenkte jeg skulle rette tallet fra 3 til 2 siden jeg ikke ha 3 japaneren lengre, men det gikk jo ikke an for da hadde jeg pluttselig alt for mangen tegn der? :icon_redface:

jeg satt jo ikke inn noen flere tegn som stod der fra før av bare skiftet et tall til et annet og de tar no vell like stor plass vell?. :unsure:

Skrevet

Max 35 tegn kan det stå i den boksen, tror du har litt i overkant og at det dermed ikke går. Om du tar bort "stk" og skriver feks "1 Samojed & 2 Japansk Spisshund" (31 tegn) skal det fungere :icon_redface:

Skrevet

Den er nå endret til: "1 Samojed & 2 Japanske Spisshunder" Håper det er en ok løsning.

Takk for hjelpen :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...