Gå til innhold
Hundesonen.no

Irriterende linker


Hilde

Recommended Posts

Guest Christine

He-He..Du lurer ikke meg til å trykke på de altså :icon_redface:

Edit: Jeg trudde det var sånn enter,enter,enter osv, linker jeg :o

HeHe...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det vil jeg ikke si. Har hørt på den i ca fem minutter nå, og finner stadig nye sider av sangen.

Også er det så inspirerende å observere grønnsaks-slenging... purre skal det vel være. Purre-slenging!! Det er gøy! :icon_redface:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Også er det så inspirerende å observere grønnsaks-slenging... purre skal det vel være. Purre-slenging!! Det er gøy! :icon_redface:

Jeg ser jo selvsagt ikke på bildet da, bare hører på sangen i bakgrunnen. Har hørt på i ca et kvarter og syns fremdeles den er nokså bra, kommer ikke til å bli lei av den på en god stund.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg ser jo selvsagt ikke på bildet da, bare hører på sangen i bakgrunnen. Har hørt på i ca et kvarter og syns fremdeles den er nokså bra, kommer ikke til å bli lei av den på en god stund.

ja, innholdsrik tekst.

forresten, det er en annen sånn film også, badger eller noe.

Hørte på den kjempe lenge engang. Den begynte å gå litt sakte etter 20 min.

Edit: Har studert filmen en stund nå, og jeg er ikke sikker på om hun slenger purren fram og tilbake, eller om hånda går rundt og rundt.

Hånda må vell egentlig gå rundt og rundt, siden det bare er fartsstriper (lol) en vei.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er veldig fristende å la pcen stå på i natt og høre om sangen fremdeles spilles i morgen tidlig...

Men nå skal jeg gå og ta en dusj, så det ble ikke mer en tjue minutter med sangen nå. Det får jeg slå seinere en gang!

Edit: Hun svinger den rundt og rundt. Du ser underarma beveger seg på samme måte som når du vrir håndleddet rundt og rundt, dessuten så kan du liksom se purreløken ta en sirkel.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg ser jo selvsagt ikke på bildet da, bare hører på sangen i bakgrunnen. Har hørt på i ca et kvarter og syns fremdeles den er nokså bra, kommer ikke til å bli lei av den på en god stund.

Ser du ikke på bildet? :icon_redface::o

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg ler så jeg griner av den sangen til David Hasselhof!!!! :icon_redface: Det absolutt beste av alt var når han fikk slengt den fisken på slutten!! :o Er det mulig...

Siste krampeaktige forsøket på å fortsatt være i rampelyset kanskje....? Og jeg håper virkelig for hans skyld at dette ikke var seriøst... :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...