Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei.

Jeg får en Whippetvalp på 8 uker helt i slutten av mai og er på Stord fra 31. mai til 23. juni. Vil gjerne møte andre hunder og mennesker uansett om det er voksne hunder eller valper, kanskje gå en tur eller bare at de får snuse på hverandre og leke. Hadde vært ekstremt kult om noen hadde hatt en båt også ettersom min far på Stord ikke har det og jeg gjerne ville venne valpen til det, men det er selvfølgelig ikke et krav, hadde bare vært morsomt om tilfeldighetene slo ut på den måten...

Man er velkommen til å skrive i tråden eller sende en personlig beskjed her inne:-)

  • 1 month later...
Skrevet

Hvis du plutselig skulle finne på å ta turen til Os (i hordaland) eller Bergen så kan vi treffes :) Har whippet valp på 12 uker.

Litt usikker på om båten er i orden (og om noen i så fall vil bli med, har ikke båtlappen).. Men jeg har kano som går an å kose seg i :)

  • Like 1
Skrevet

Så er jeg i Norge på ferie. Er det noen som har interesse?

Du kan få være med oss på lydighetstrening i morgen om du vil. Der får ikke hundene hilse da, men de får sosialisert seg :)

Edit: eller en annen dag, vi trener hver torsdag ++. Det er også agilitystevne hele helgen på nysæter ungdomsskole, på baksiden av skolen. :)

  • Like 1
Skrevet

Hvis du plutselig skulle finne på å ta turen til Os (i hordaland) eller Bergen så kan vi treffes :) Har whippet valp på 12 uker.

Litt usikker på om båten er i orden (og om noen i så fall vil bli med, har ikke båtlappen).. Men jeg har kano som går an å kose seg i :)

Hei. Jeg vet ikke om jeg kommer meg den veien i ferien, men i tilfelle blir det i helgen som kommer nå, men da gir jeg beskjed:-)

Du kan få være med oss på lydighetstrening i morgen om du vil. Der får ikke hundene hilse da, men de får sosialisert seg :)

Edit: eller en annen dag, vi trener hver torsdag ++. Det er også agilitystevne hele helgen på nysæter ungdomsskole, på baksiden av skolen. :)

God idè. Kan man hilse etter treningen er over? Da kan jeg jo komme på slutten f.eks? Hvilket klokkeslett er det?

  • Like 1
Skrevet

Jeg bor i Haugesund, men jeg kan godt møte om det skulle passe seg. Jeg og @soelvd har hvertfall pratet om å møtes for trening i sommer, så da skal jeg likevel oppover :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...