Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg er egentlig bare ute etter best mulig kamera og et annet operatørsystem enn Symbian. Et kamera som må kunne matche Nokia N8 sitt. Android,ikke Apple tror jeg. Og så er spørsmålet: Kommer windows til å bli som Nokia forventer? Så en får alle android appene på windows etterhvert ++ ? Tips?

Skrevet

Jeg er egentlig bare ute etter best mulig kamera og et annet operatørsystem enn Symbian. Et kamera som må kunne matche Nokia N8 sitt. Android,ikke Apple tror jeg. Og så er spørsmålet: Kommer windows til å bli som Nokia forventer? Så en får alle android appene på windows etterhvert ++ ? Tips?

Jeg har Samsung Galaxy S3. Den har et veldig godt kamera med bildestabilisator som er en stor fordel ved videoopptagelser. Telefonen er veldig stor så den er ikke for alle, fordel ved internettsurfing, men negativt ved betjening.

Skrevet

Toppmodellen til Nokia, Windowsfon skal jo være noe av det gjeveste for tiden. http://www.mobili.no/tester/test-nokia-lumia-920/

Hvor du har det fra at alle androidappene skal bli å få til windows vet jeg lite om.

Nokia har vel en ambisjon om at windows skal bli større enn android,og da er det naturlig at de appene gjøres tilgjengelig for begge operativsystemer. Altså at de blir laget for de systemene som selger mest? OM det blir som de håper :)

Skrevet

Du kan se bilder fra iphone 5 i tråden "heldige meg som får tur med ella" - i bildeforumet :) da har du iaf noe håndfast å sammenlikne med :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
    • Kan jeg spørre om hvilke hunderaser som har minst jaktinstinkt? Er det kun selskapshundene?
    • Jeg har ingen som kan ha hunden så de må være her
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...