Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen som har erfaringer med bryllup i Italia?


Recommended Posts

Skrevet

Kanskje litt håpefull her, er jo ikke såå mange på hundesonen. Men, er det noen som har erfaring med dette på et eller annet vis og har lyst til å dele erfaringer?

Skrevet (endret)

Ja det har jeg, for min barndomsvenninne driver eget bryllupsfirma i Toscanaregionen :) Hun er dyktig og seriøs og det har blitt gift en del nordmenn via hennes regi der nede.

Her er linken så kan du sjekke det ut http://www.dafavola.com/

Har du spm er det bare å sende henne mail!

Endret av LXT
Skrevet

Min fetter giftet seg i Italia i fjor. Jeg var ikke der selv, men mor og far reiste. Var visst en vingård noen timer nord for Milano, husker desssverre ingen navn akkurat nå. Kjempeflott sted og veldig flott bryllup hører jeg rykter om! :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...