Gå til innhold
Hundesonen.no

Angel/Småen datter av Tinka.


Lazita

Recommended Posts

Sjekk ut det utrykket hun har da!

Angel.jpg

sitter jeg fint nå eller?

Angel001.jpg

var dette bra nokk da?

hun har et herlg utrykk på disse bildene må jeg si.

nå måjeg vell fåmed at dette er ikke de bildene som vi skulle ha rammet inn men bilder som vi fikk kjøpe utenom(som fotografen skulle kaste :-o , men vi fikk tilbud om å kjøpe de) og jeg har ikke funnet igjen bildene nei, dette er bildene jeg scannet inn på pc før alle bildene på et eller annet mystisk vis forsvant. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så fine bilder! Har hun så mye "glimt i øyet" som det ser ut til? Ser så livlig ut...

ja hun er sånn til dagli, med masse glimt i øyet og veldig livlig(bare spør Kine). skal de ikke være sånn da, synes det er bra at hun er sånn jeg. :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...

ja ikke sant, må si jeg er mere fornøyd med de bildene som skulle makulere av Tinka og Småen enn de som vi fikk i den størrelsen vi bestilte.

men det med Aiwa som er "stort" bilde var det beste av henne, mens de andre små ser hun overdrevent feit ut på. :?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...