Gå til innhold
Hundesonen.no

masssse bilda av La-keilas Mira<3


~Marlene~

Recommended Posts

Skrevet

ja på tide å presntere min Mira ORTNLIG i hundesonen

mira er ej trefarget papillon tispe :P

såm bare er helt nydelig,

hun har kjempesmå fedre(besteforeldre slekt...men vanlig papillon størrsle hos moren

jeg håper hun blir som faren :wink:

hun er kosen! å utruli hengiven i meg :roll:

jaja slutt med praten...mira er fra et kull på 4

moren heter Candy faren heter charming chantec

bilder:

http://img466.imageshack.us/img466/1331/im...im0004024mz.jpg

jaha..så den bamsen skal jeg bite i?

http://img466.imageshack.us/img466/94/im0004083fo.jpg

lek med meg(vega) mira sier...ja men jeg får jo ikke sjangsen!:P

http://img466.imageshack.us/img466/8360/im...im0003705kd.jpg

mira har blå blits i øyan, på alle bildan, vega får rød :wink:

d kommer flere bilder snart

:P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...