Gå til innhold
Hundesonen.no

Crop i photofiltre?


Guest Snusmumrikk

Recommended Posts

Guest Snusmumrikk
Skrevet

Hvorfor får jeg ikke crope i photofiltre? Det har aldri gått, og det er ganske kronglete og neppe spesielt bra for bildekvaliteten å bruke mange halvdårlige programmer på hvert bilde. Til nå har jeg først måttet klippe til bildet i Nero eller picture manager først og så åpna og småfiksa litt i photofiltre. Photofiltre er det eneste gratisprogrammet jeg syns er noe serlig i det hele tatt, og jeg har strengt tatt ikke råd til å kjøpe photoshop for tida. Sånn ser det ut, og har alltid gjort det:

test.jpg

Noen som vet hvordan jeg kan få kutta bildene i photofiltre?

Guest Snusmumrikk
Skrevet

*flire* det var så enkelt ja :) . Tusen takk, da blir ting litt enklere. I alle andre programmer jeg har brukt har firkanten kommet etter jeg har trykka på crop.

Skrevet

Jeg ser at du har fått svar, men jeg har laget et "bilde". Du kan bruke crop der du først ikke fikk til (bildet), men du må huske å markere. Da vil det gå. :)

post-4638-1231532448_thumb.png

  • 3 weeks later...
Guest Snusmumrikk
Skrevet

Et Photfiltrespørsmål til. Finnes det viskelær i photofiltre? Jeg finner det ikke...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...