MartineH Skrevet 10. September 2007 Rapporter Skrevet 10. September 2007 Jeg har bestilt time for røntgen, og tenkte betale NKK nå, så det går fort og greit. Men jeg får ikke huket av i boksene for HD og AA. Er det min PC?? Har testet i både FF og Explorer. NKK sine telefoner stenger 1200 denne uken, så... Festlig! Jaha, det går fint med ikke-importerte hunder. Rasister med andre ord *dobbelpost, endret av mod. Charleen*
SFX Skrevet 10. September 2007 Rapporter Skrevet 10. September 2007 Jeg får til. Men hvis hunden ikke er gammel nok, går det ikke. Prøvde med en junior først, som er under året. Prøvde også med en import, etter at jeg så siste innlegget ditt. Og det gikk.
MartineH Skrevet 10. September 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 10. September 2007 Ahhh... Da får jeg bestille på onsdag da, da hun ifølge stamtavlen blir ett år. Tanken slo meg ikke, da hun ble et år på fredag Tusen takk, da skal det gå fint allikevel. :icon_fun:
SFX Skrevet 10. September 2007 Rapporter Skrevet 10. September 2007 Ahhh... Da får jeg bestille på onsdag da, da hun ifølge stamtavlen blir ett år. Tanken slo meg ikke, da hun ble et år på fredag Tusen takk, da skal det gå fint allikevel. :icon_fun: Hvis det ikke står riktig dato på stamtavla, bør du jo si ifra til NKK slik at de kan gjøre det om. Din hund er dansk, sant? Står det riktig dato på den danske? For i så fall har de jo bare skrevet av feil, og det kan lett ordnes. Er jo viktig å ha det riktig, både i forhold til røntgenfotografering som nå, utstilling (hvilken klasse kan du stille i?) og sikkert andre ting.
MartineH Skrevet 10. September 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 10. September 2007 Hvis det ikke står riktig dato på stamtavla, bør du jo si ifra til NKK slik at de kan gjøre det om. Din hund er dansk, sant? Står det riktig dato på den danske? For i så fall har de jo bare skrevet av feil, og det kan lett ordnes. Er jo viktig å ha det riktig, både i forhold til røntgenfotografering som nå, utstilling (hvilken klasse kan du stille i?) og sikkert andre ting. Det er feil fra den danske kennelklubben, og oppdretteren som så ikke vitsen med å endre pga 5 dagers feil. Det vil ikke berøre så mye, men irriterende som nå
SFX Skrevet 10. September 2007 Rapporter Skrevet 10. September 2007 Ah, nei da kan ikke NKK gjøre noe heller. Men som du sier - det vil vel neppe bli viktig så mange ganger.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar