Gå til innhold
Hundesonen.no

Kjedelige norske butikker


Renate A

Recommended Posts

Er det bare meg, eller er det flere som syntes Norske hunde butikker er gørr kjedelige?

Jeg mener ikke at man skal ha masse klær osv, men hadde vært litt morro å ha litt fler halsbånd, kobbel, leker godbiter osv å velge imellom.

Så på 102 dalmatinere her om dagen og den ene butikken de filmet fra der var bare helr RÅ!!!!

Kanskej litt greit for lommeboka mi at det ikke er så spennende her i Norge, men allikevel så hadde det vært gøy å ikke se det samme hele tiden.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Välkommen in till oss och kika på vårt utbud av halsband och koppel, utbudet byts ut ständigt så glöm icke att anmäla er i mailklubben så ni blir uppdaterade om nyheter!

Gott nytt år önskar vi på MIPAform Pet

*fjernet webadresse *

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Välkommen in till oss och kika på vårt utbud av halsband och koppel, utbudet byts ut ständigt så glöm icke att anmäla er i mailklubben så ni blir uppdaterade om nyheter!

Gott nytt år önskar vi på MIPAform Pet

* fjernet webadresse *

men hvordan er rutinene deres på bestilling og slikt! jeg har vært på sidene deres og sett og funnet MASSE jeg har lyst på, men sist jeg prøvde å bestille noe fra Sverige så var det mye mas om momsen. de måtte selge meg det momsfritt og oppgi til norske myndigheter hva jeg hadde kjøpt så måtte norske myndigheter sende meg en regning på den resterende momsen i ettertid. og dette syntes jeg er alt for tungvindt ..

hvordan gjør dere dette?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Besøk gjerne www.zolos.no. Der finner man et utvalg litt utenom det alle andre har, i tillegg til en rekke gaveartikler med hunderaser.

Kjempe bra link!!! :lol:

Nå har jeg masse gavetips til venner med hund.

Digget dørmattene, magnetene osv osv. 8)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...

Er vel heldige her vi da! Jeg vet nemlig om tre butikker her som alle har godt utvalg i halsbånd og kobbel. Og om det er noe man vil ha som ikke er i butikk,kan det som oftest bestilles!

-Har selv det ene halsbåndet som er vist på petshopgirls til min - bredt sort lærhalsbånd, med navnet hans i gullbokstaver 8) :D (bestilt fra butikken, ikke via nettet..)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da er han jo ung, på godt og vondt, og kan formes mye. Kurs er uansett gøy og lærerikt.
    • Har litt erfaring med Japansk spisshund. Pelsstell: De 2 første jeg hadde slapp pels 2 ganger i året, hvor mesteparten av pelsen kom ut på veldig kort tid. Endel børsting da, men lite pelsstell ellers. Han jeg har nå gjør ikke det, men har de vanlige røytepriodene vår og høst.  Han krever ikke veldig mye pelsstell utenom røyteperiodene, pleier å børste ham når den blir badet. Anbefaler en hundeblåser for å lette pelsstellet og greit å få tørket dem når de har blitt dusjet.   Aktivitetsnivå: De er med på det meste men mine har egentlig ikke krevd mye. Stort sett fornøyd bare de får en god tur hver dag. Mine har også drevet med alt fra ID-spor til agility og kost seg med det. Lydnivå: Veldig induvidielt, men spisshunder er jo kjent for å ha litt lyd. Mine 2 siste har varslet når det kommer noen, noen ganger men ikke så ofte når noen har gått forbi, men jeg har flere hunder, bla en sheltie som bjeffer for alt så hvor mye lyd det ville vært uten ham vet jeg ikke. Første min bjeffet bare når noen ringte på. Min er stort sett rolig på hotell, når det bare er ham eller med den andre roligere sheltien min. Sjelden de bjeffer hele tiden, har bodd på motell med mange andre japanske spisshunder og ingen av de står å bjeffer hele døgnet. Vet det er flere i JS miljøet som har med sine på båt uten problemer.  
    • Han er snart tre år, men har mye ungdom i seg enda merker jeg. Takk for godt svar! Jeg har tenkt at vi burde gå på et kurs sammen ja. Som du nevner så er det noe med å bli kjent med treningen sammen.
    • @BusannKan kanskje si litt om det. De krever jo litt børsting og pelsstell, men er ganske selvrensende. Det blir fort litt støvsuging også.
×
×
  • Opprett ny...