Gå til innhold
Hundesonen.no

Dobbelpost


Guest Per Olav

Recommended Posts

Om man quoter to innlegg så blir dette en dobbelpost - to (eller flere) innlegg fra samme bruker etter hverandre, gjerne postet med kort mellomrom.

Ønsker man å sitere flere innlegg kan man i stedet for å trykke Quote og sitere et og et, trykke Sitér på ønskete innlegg og deretter trykke Skriv Svar nederst i tråden. Innleggene du siterer ligger da i svarinnlegget ditt.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Per Olav
Om man quoter to innlegg så blir dette en dobbelpost - to (eller flere) innlegg fra samme bruker etter hverandre, gjerne postet med kort mellomrom.

Ønsker man å sitere flere innlegg kan man i stedet for å trykke Quote og sitere et og et, trykke Sitér på ønskete innlegg og deretter trykke Skriv Svar nederst i tråden. Innleggene du siterer ligger da i svarinnlegget ditt.

Høh? Dersom jeg siterer fra en og samme post trykker jeg på quote-knappen under innlegget jeg vil besvare - fjerner det jeg mener ikke har betydning for mitt svar og legger inn kodene manuelt. Slik som i dette innlegget. Men det er altså feil?
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det hun mener er at du legger inn to innlegg etter hverandre.

Altså at du svarer en bruker i et innlegg, og poster svar til en annen bruker i et annet innlegg. Det kommer med andre ord to innlegg på rappen fra deg.

Det Vipsen mener du skal gjøre når du svarer mer enn en bruker på en gang, er å trykke på "sitér" i stedet for "quote" på de innleggene du ønsker å svare på. Da kommer innleggene du har trykket sitér på på rekke å rad med quote-klammer i svar-boksen din.

Var det mer forståelig? ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...