Gå til innhold
Hundesonen.no

T-skjorte med trykk


Toller

Recommended Posts

Stefaren min har bursdag neste uke, og jeg skulle egentlig lage en film til han. Men fikk respons fra for få av hans bekjente så jeg ga opp. Nå har jeg kommet på en ny idè, en t-skjorte hvor det står "Verdens beste pappa" på. Tror han ville blitt kjempe glad, fordi jeg tror han er litt bekymret for at jeg føler han tar plassen til min oprinnelige far. Så denne t-skjorta hadde vært midt i blinken :D

Problemet er.. Hvor i all verden finner jeg noe sånt!?

Hvis du har sett noe slikt i Oslo-Drammen området så rop ut!

Tusen takk!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det du kan gjøre er å kjøpe en ensfarget t-skjorte og skrive akkurat hva du vil på :D

Dette blir vel finest om du lager et slikt "bilde" på photofiltre el., og skriver på det du vil ha. Også kan du skrive ut på slike ark, som kan stryke på klærne etterpå. Slike ark kjøpes vel i hobbybutikker.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

ÅÅÅ! :D

SUPERT! Dette er det jeg elsker mest ved hundesonen, folk er så villige til å hjelpe til :D

Men søren :D Man må betale med kredittkort.. Jeg har bare bankkort. Hva gjør jeg nå!? Ih.. ny krise! <_<

*Dobbelpost, mod Crizpo*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men søren :D Man må betale med kredittkort.. Jeg har bare bankkort. Hva gjør jeg nå!? Ih.. ny krise! <_<

Har du fargeprinter så gjør som Basset-eier sier :D

Dra i en butikk som selger ark (der får du som oftest kjøpt sånn papir man skriver ut på, og kan stryke på t-skjorta. Da kan du lage din helt unike t.skjorte som ingen andre har :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gå på VG.no, der har de link til gaver du kan lage selv. Skrive ønsket tekst og sette på bilde. Du har flere typer t-skjorter å velge mellom, prisen er 158,- Dette kommer i postkassa (eller må hentes på posten) og regning følger med.

Men hvor på vg.no er det?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...