Gå til innhold
Hundesonen.no

Medlemskort


Nirm

Recommended Posts

Klarer ikke å finne giroen for betalt medlemsskap fra NKK så jeg aner ikke om det var noe medlemskort med der eller ikke.

Ikke fant jeg noen steder på nettet jeg kunne få printa ut noen bekreftelse på at jeg er medlem i de klubbene jeg er.

Var det medlemskort med på giroen? Prøvd å maila NKK, men ikke fått noe svar enda...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har heller ikke fått noe medlemskort.

Men når jeg meldte meg inn fikk jeg beskjed om at det brevet var et bevis på at jeg var medlem, men at jeg ville få medlemskort neste året. Men har da aldri fått noe <_<

Har noen medlemskort fra NKK?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hm. Da trenger jeg ikke å endevende huset for å finne den da...

Må visst vise opp medlemskort for betalt avgift på en utstilling jeg skal på, og i Sverige må man jo ha med meldlemskort. Kan de forresten kreve at jeg skal være medlem i schäferhundklubben for å delta? Jeg er medlem da, men egentlig skal det vel holde med en NKK samarbeidende klubb?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Må han være der? Jeg tenker det kan være greit som en del av alenetreningen etterhvert, men så lenge dere er hjemme disse første ukene så ser jeg ingen grunn til å stenge ham inne der med mindre dere har behov for å skjerme ham for noe, unna gulvvask, støvsuging og sånt. Men selv det er også ting han bør bli vant til, strengt tatt. La valpegrinda være åpen så mye som mulig både dag og natt, så lærer han nok å finne roen etterhvert.
    • Valpen vår på snart 10 uker er vandt med valpeinnhegning med et bur inni(dør åpen til buret) på batteristandard. Vi sover enn så lenge på madrass på utsiden av innhegningen. Men på dagtid blir han helt rabiat når han blir satt i innhegningen. Hyler og skriker i evigheter selv når han ser oss. Vi vet han både har er mett, har tisset og bæsjet og behovene hans er fylt. Hvor lege skal han få lov å holde på før jeg gir opp? Valpehjerte får jo vondt av han, men vil jo heller ikke gi opp for lett. Vi vet det enda er tidlig og vi har fri helt frem til nytt år for å være hjemme med han. Gode tips og råd mottas med takk. 
    • Kan stedet jeg beordrer hunden for irettesettelse være den vanlige dagsenga i stua eller bør det være et separat sted/seng?
    • Jeg har hentet flere valper gjennom årene og har aldri tenkt over at det er noe problem at tisper i huset har løpetid.  Tror det går fint med både tispe og valp.
    • Ja han har teppe fra dem. Han koser seg fint i buret sitt på dagtid.  hittil må vi ut med ham rundt kl 02 og igjen kl 05.30 når han våkner på morningen. Han blir tatt ut for å tisse og legger seg raskt tilbake i buret. Men går 3-5 minutter så kommer han tuslende over på madrassen. Vi får prøve å legge oss utenfor å se hvordan det går. Bare håpe. Vi ikke vekker han for mye da når vi flytter madrassen vi skal sove på.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...