Gå til innhold
Hundesonen.no

Medlemskort


Nirm

Recommended Posts

Skrevet

Klarer ikke å finne giroen for betalt medlemsskap fra NKK så jeg aner ikke om det var noe medlemskort med der eller ikke.

Ikke fant jeg noen steder på nettet jeg kunne få printa ut noen bekreftelse på at jeg er medlem i de klubbene jeg er.

Var det medlemskort med på giroen? Prøvd å maila NKK, men ikke fått noe svar enda...

Skrevet

Har heller ikke fått noe medlemskort.

Men når jeg meldte meg inn fikk jeg beskjed om at det brevet var et bevis på at jeg var medlem, men at jeg ville få medlemskort neste året. Men har da aldri fått noe <_<

Har noen medlemskort fra NKK?

Skrevet

Hm. Da trenger jeg ikke å endevende huset for å finne den da...

Må visst vise opp medlemskort for betalt avgift på en utstilling jeg skal på, og i Sverige må man jo ha med meldlemskort. Kan de forresten kreve at jeg skal være medlem i schäferhundklubben for å delta? Jeg er medlem da, men egentlig skal det vel holde med en NKK samarbeidende klubb?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Om kjøper har betalt full valpepris og hunden står registrert på valpekjøper, så eier denne alle rettigheter. Da er det normalt med en leasingavtale for kull hvor andre enn eier er oppdretter. Her vil nok avtalene være forskjellig, normalt sett leaser man for prisen av en valp eller en valp.  Hvilken avtale som gjøres er mellom partene selv.
    • Ser helt legit ut. De har organisasjonsnummer, masse info. Familien ser ut til på drive et konsern av nettbutikker.  https://skotner.net/ 
    • Noen som vet om netzoo.no er trygg? Står norsk butikk i Sandefjord ? Aldri hørt om før.
    • Kontakt raseklubben eller NKK for veiledning om dette. Det er ikke veldig vanlig, men det skjer at en oppdretter "leier" en tispe for et kull. De betaler da selvfølgelig alle utgifter i forbindelse med kullet,  men jeg er usikker på om de betaler noe mer enn det til eier, jeg mistenker det er tilsvarende prisen av en valp, evt. en av valpene. 
    • Spør for en jeg kjenner. Oppdretter ønsker at kjøper står som eier. Men vil ha ett kull på tispa. For vil ha genene videre. Hvordan foregår dette vs. forvert? Er ikke forvertavtale. Enten at kjøper har ett kull eller at oppdretter har kull der?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...