Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen emner jeg ikke får svare på


Marthe

Recommended Posts

Siden i går har det vært noen tråder jeg ikke får svare på. Jeg har prøvd mange ganger å svare på denne. Men det går ikke. Jeg kan svare på andre tråder.

Tine sendte PM til PIP om dette i går mener jeg (trodde ikke jeg kunne gjøre det, så jeg spurte henne ;) ), men det er enda ikke fikset. Noen som kan hjelpe meg?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei, Beklager sent svar.

Har sett på det nå og alt ser veldig riktig ut, Noen andre brukere som har lyst til og prøve og skrive i tråden. Skriv bare test eller noe ;)

Forresten hva slags feilmelding får du?

Får ingen feilmelding. Det stopper liksom bare opp. Kommer ikke videre ;) Stopper kanskje når det er kommet 4-5 "prikker" nede på linjen (vet ikke hva det heter :rolleyes: ) ;)

Olav: Jeg bruker Internet Explorer :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Får ingen feilmelding. Det stopper liksom bare opp. Kommer ikke videre ;) Stopper kanskje når det er kommet 4-5 "prikker" nede på linjen (vet ikke hva det heter :rolleyes: ) ;)

Olav: Jeg bruker Internet Explorer ;)

har du lyst å prøve med Mozilla Firefox?

www.mozilla.org

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nå prøvde jeg å skrive i den tråden "test". Det gikk kjempe fint. Men så skulle jeg skrive inn adressene til bannerene mine. Da vil den ikke poste det :barfy:

Prøvde også å kopiere det jeg hadde prøvd å skrive i tråden, til denne tråden. Men denne tråden ville heller ikke godta det ;)

Edit: Nå skulle jeg prøve å endre signaturen min. Det gikk heller ikke :rolleyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Sånn, nå har jeg lagt inn en link. (håper det var sånn du mente)

Kan du bare prøve å sette %7Boption%7D [/ img]? For det var det jeg prøvde når jeg ikke fikk det til ;) Ser at det er andre så får det til, så det er jo ikke sikkert at det har noe med det å gjøre. Kanskje det bare er brukeren min :barfy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Du prøver ikke sette inn for stort bilde da Crizpo?

Tror ikke det. Jeg prøver å sette inn de bannerene som jeg har på denne siden: http://www.brukshunden.net/linke_oss.html

:barfy:

Lagt inn, men er usikker på om det var dette du mente..?

Fikk ikke sett det, for de er slettet nå. Takk for du prøvde ;) Men det er sikkert bare min bruker det er noe gale med :rolleyes:

*moderert på grunn av dobbelposting* Silje

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Life's a beach, og når det er kaldt og surt og blåser, så har vi den for oss selv, så det var ikke så ille, men det var ikke så vel heller, for Ede har ikke store radiusen (0-2m) eller masse interesse for å utforske omgivelsene selvstendig, så aktivitet begrenser seg mest til mutterns fremdriftstempo og kastearm. Det som er dårlig med det er det samme som er bra med det. Borrelås klengete er dog veldig å foretrekke over selvstendig på vift i sin egen verden. Bonus for egen helse å måtte løpe litt og være mer aktiv for å gi Ede mer av aktiviteten han trenger.  Virkelig ikke så mye å melde fra en stadig mer rutinepreget hverdag sammen. This is it nå, liksom.  Ede har begynt gå på turbusser helt selvstendig, flink opp trappen og går rett til plassen sin på midten. Trenger finne en smart måte å trene på å rygge i vinkel, for å komme inn mellom seter. Mestrer vi ikke det, så må vi stå over en buss om det er barnevogner og bagasje på den plassen der.  Å gå ned trappene på tur ut av bussen ligger lenger frem i tid. Han har gått ned bare sju trappetrinn i sitt liv så langt, og de var av normal bratthet. De tre veldig bratte trinnene på turbussen vil han fortsatt bæres ned. Nærmer seg antakelig 150 kg valpevekt nå, slik det føles i armene mine. Trenger derfor begynne lære gå de tre bratte trappetrinnene ned på egenhånd også, ellers vil han finne veien ned der på den harde måten, fordi jeg er evig optimist og vil at some point overvurdere min egen evne til å bære ham ned der. Seriøst, han begynner bli tung å bære i armene. Fordi jeg er idiot har vi KUN løftet med hodet til høyre side, hele livet, og dermed mesteparten av vekten hans på den svakeste armen min. Å snu for å bære motsatt vei er et alvorlig avvik i prosedyre som må rapporteres og meldes og klages på og ankes i flere runder før vi etter en lang godkjenningsprosess kan vurdere prøve på den måten.  Å bli bært på såkalt påssarygg (trønder, sjø) har vi begynt få litt dreisen på. Ede synes det var skummelt i starten, men har begynt like å leke ryggsekk nå. Aberet er at jeg har utnyttet jukkeangrep bakfra for å shape det inn. Usikker på om han tør gjøre det der foran et publikum på bussen. Han er jo i den alderen. Å vise affeksjon for foreldre er veldig pinlig. Mulig han heller vil reise med buss til evig tid enn å ta den flausen der for å komme seg ned trappen.  Vi får se. Det finnes antakelig en viss mengde NomNoms som i bunnen av den trappen der vil vekke den nødvendige motivasjonen til å klare komme seg ned de trappetrinnene selvstendig i en fei. 
    • Dette handler mer om uenighet. Jeg håper du sier nei til dette. Om du hadde visst at hunden skulle brukes til å produsere blandingskull hadde du ikke skrevet under. 
    • Uff, det er vanskelig med oppdrettere man ikke er enig med, dessverre. Du sier det står i kontrakten at avl skal følge NKKs retningslinjer, men hva står i kontrakten om brudd? Det hjelper jo ingenting med en kontrakt dersom ikke betingelsene ved brudd er beskrevet. Juridisk sett står oppdretter som eier, og om hun ikke vil la deg kjøpe ut hunden til full pris så er det dessverre opp til deg å heve kjøpet på grunnlag av kontraktsbrudd. Dette er veldig vanskelig når det er snakk om et levende dyr og ikke en faktisk vare. Du kan jo også eventuelt kontakte NKK for råd.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...