Gå til innhold
Hundesonen.no

Blokka?


Guest Per Olav

Recommended Posts

Guest Per Olav
Skrevet

"Følgende feil funnet

This message can not be sent because the recipient does not have permission to use the personal messenger.

PMen er ikke sendt"

Utrolig dårlig gjort, Espen, PIP eller hvem det nå måtte være ;)

---

Per Olav

Guest Per Olav
Skrevet

Hei!

Sikkert min feil... tar på meg all skyd! ;)

Vi skal se på dette så raskt som mulig, er det andre som har samme problem?

Tenkte meg det ja. Skamme seg skulle han ;)

--

Per Olav

Guest Per Olav
Skrevet

hei,

kan du sende på PM til en av oss hvem du prøvde å sende til?

Svar 1. Det kan jeg godt ;) Svar 2: Høh. Nånei du, privatlivet mitt ... ;)

--

Per Olav

Skrevet

Den du sender til har nok full pm boks ;)

EDIT: Men det er selvsagt min skyld ;)

EDID2: Så akkurat at jeg hadde full om boks, hvis det var meg du sendte til da. ;) Skal være ordnet nå

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...