Gå til innhold
Hundesonen.no

En dag igjen!


Fia

Recommended Posts

Skrevet

Jeg og pappa skulle jo egentlig kjøre å hente Gina i Ålesund på fredag, men det er stor skredfare og mange veier er stengt, så vi ser det ganske umulig å få gjort det i nærmeste fremtid ;) En i klassen min skal jo få seg hund fra sammme oppdretter, så moren hennes drar og henter deres hund i morgen med fly. Det er mulig at hun skal ta med Gina. Jeg ble veldig skuffet og synes jo det absolutt at det hadde vært artigst å hente henne selv, men hvis vi ikke har noen andre muligheter så må vi jo bare gjøre det sånn. Det er i så fall veldig snilt gjort, hvis hun tar henne med :)

Her er forresten et bilde av Gina med sine søsken! :)

28re3p2.png

Bildet er tatt av oppdretter- www.diltedotten.com

Skrevet

Her er forresten et bilde av Gina med sine søsken! :)

28re3p2.png

Bildet er tatt av oppdretter- www.diltedotten.com

Herlig gjeng :)

Skrevet

Gode nyheter! Hun sa ja til å ta henne med, så hun kommer med flyet klokken 22.00 i kveld! :) Ååååå, gud som jeg gleder meg :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...