Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva skjer?


ullsokk

Recommended Posts

Har en katt på 4 mnd som spiser normalt, men nå har den begynt å få litt kuruke konsistens på avføringen? Det stinker noe ille osv, men katten spiser godt, og drikker vann... Hva skjer?? Noen som har noen lure forslag???? :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
Har en katt på 4 mnd som spiser normalt, men nå har den begynt å få litt kuruke konsistens på avføringen? Det stinker noe ille osv, men katten spiser godt, og drikker vann... Hva skjer?? Noen som har noen lure forslag???? :)

Det som falt meg inn var faktisk foret. Kommer an på hva slags for du bruker. Bruker du butikkfor kan det hende det er all den stivelsen i det foret den ikke tåler. Butikkfor består av nesten 60% stivelse i forhold til for man kjøper i dyrebutikker. Og noen katter og enkelte raser reagerer skikkelig på det.

EDIT:

Du kan jo prøve RC 33 Sensitive. Eller er det 36? Husker ikke helt. Dette er et for som er for katter med sensitiv mage. Begge våre katter går på dette foret og jeg er superfornøyd. Uansett heter foret Sensitive.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...