Gå til innhold
Hundesonen.no

kasterering


dyre elskeren

Recommended Posts

Skrevet

Skjønte ikke helt hva du vil ha svar på?

Om du til vanlig har kaninen ute, kan det være lurt å ha den inne til pelsen er tilbake. Det er også lettere å følge med den når den er inne.

Skrevet

Jeg kastrerte min på sommeren. Men om vinteren må du foreks. ha den i et reisebur vis du har. Jeg har hatt en kanin før også som var syk og skulle til dyrlegen, vi hadde han bare i en kasse (sånn stor at han kunne bevege seg)

Og hadde lagt til et håndkle så han tullet seg inni det hvis han syns det ble for kaldt mens vi var i bilen og ute.

  • 1 month later...
Skrevet

Hvis du har kaninen inne og usikker på når du skal frakte kaninen imellom huset ditt og vetten? Bruker du bil er det jo ikke så langt. Er det varmt i bilen vil ikke kaninen merke stort. Etter kastrering må du ha han inne å passe på såret, men frakting vil ikke være noe problem :)

  • 5 months later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...