Gå til innhold
Hundesonen.no

Fornærma eller?


Akita

Recommended Posts

Skrevet

I går så var eg på fest. spurte besfar min og han kunne passe Akita. Han elsker Akita så han sa ja.

Bestfar min kom å henta ho i 17-18 tiden og de stor koste seg hele kvelde. Og ho sov der denne gangen også. Det var første gangene ho gjor det. Ho oppførte seg eksemplarisk som han sa.

MEN: når bestfar min kom for å levere Akita, så ville ho ikkje helsa på meg. Gjekk bort til bror min, men såg såvidt på meg. :lol:

Er ho fornærma eller?

Vi er ofte borte hos bestefar min, han bur bare 100 m i fra oss...

så ka e dette liksom...

Skrevet

kanskje?

Bikkjene hjemme har også vært sånn til tider. Husker en gang pappa kom tilbake fra en forretningsreise og han lurte på om det hadde skjedd noe med shana. (bikkja altså). Hun overså han totalt og var så vidt i nærheten av han på 2-3 dager.

Men det gikk over og han er tilgitt. Første gang jeg etterlot bikkja i forvaring hjemme var han også så nn når jeg kom tilbake, litt avmålt og uinterresert liksom. Men nå er han abre glad for å se meg om han har vært på ferie hjemme.

  • 2 weeks later...
Skrevet

ja.. Hunder er rare.. kan jo være fordi hu er tispe? Har fått det for meg at jenter reagerer rart :blink: .. Er ikke mye dem tåler før det blir "tårer" :P .. Litt deprimert hund kanskje :unsure: .. Nei.. Er ikke godt å vite alltid

Skrevet

Sånn gjør puse kattene våre, hehe. Hvis vi har vært borte en helg eller lenger, kommer de kun inn på natten for å spise, og hilser i hvertfall ikke på oss!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...