Gå til innhold
Hundesonen.no

Agilityhinder


Papillon

Recommended Posts

Det har jeg også alltid lurt på helt til jeg fikk medlemsmappa mi fra NKKU med regler om agility, der står størrelsene.. :D

Åja :(

Har meldt meg inn i NKKU jeg og, så da får jeg bare vente :(

Hvor lang tid tok det egentlig før du fikk medlemsmappa fra du betalte? Har nemlig tatt noen uker nå siden ejg betalte <_<

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

auch! etter å ha sett de prisene, tror jeg jeg skal snekre selv...

har jo ungdomsmappa fra nkku, så målene er jo der...

har kjøpt tunell da... kjøpte den på ikea... sånn som egentlig er til barn å krabbe gjennom... genial den :icon_redface:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...

Vi har bestilt herifra: http://www.agilityspecial.se/ flere ganger og har värt veldig fornöyde.

Vet ikke om de kjörer til Norge, men det går å avtale att de setter av hindrene noe sted ved grensen og så henter man det selv. Var en norsk agilityklubb som bestilte samtidig med oss og gjorde på det viset. De lastet av hindrene på vår brukshundsklubb og så kom noen fra den norske klubben og hentet hindrene der.

Vet ikke hvordan toll og momsbestemmelsene er.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Tror man kan kjøpe hopp-hinder på canis. De har også en start-pakke, men vet ikke om disse er etter riktige mål.

Tror det er mye billigere å lage hinder selv. Bygge hopp, slalom og tunnellen kan du kjøpe på IKEA tror jeg. Har de ikke noe lignende i barne-avdelingen? Hvis de ikke har det kan du helt sikkert få tak i en på en lekebutikk.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Åja :P

Har meldt meg inn i NKKU jeg og, så da får jeg bare vente :P

Hvor lang tid tok det egentlig før du fikk medlemsmappa fra du betalte? Har nemlig tatt noen uker nå siden ejg betalte <_<

Tror ikke at de lenger gir medlemsmappper, da noen mente en del anbefalte trenings-metoder var litt gammeldagse...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ingen grunn til å ikke bruke tørrfôr som godbiter ellers også, det er jo bare mat, så lenge hunden vil ha det. Og vær for all del ekstremt forsiktig med AI. De stiller ikke vesentlige spørsmål som en veterinær vet å spørre før man behandler en hund. Kildekritikk er fint, men det kommer helt an på hvilke kilder man bruker. Og har lov til å bruke. Så enten er AI-en trent på ulovlig materiale, eller så har den et begrenset spenn av kilder. I tillegg er det ekstremt stor forskjell på hundehold i ulike land, så selv forutsetninger for forskning og råd fra profesjonelle vil variere stort.
    • Altså hvorfor har ikke jeg tenkt på dette?!  Så genialt med AI altså👏🏻  Har snakket med vetrinær igjen i går, og vi skal forsøke med Hills sitt allergifor:) Vi startet overgang i går og lillemann ELSKET det og «sorterte» maten i skåla for han skulle spise Hills-bitene først🤣  Det som var et kjempepluss var at foret har godbiter med samme ingredienser, så de kunne han få 4 stk av om dagen, selv om han er på eliminasjonsdiett. Så GJETT om det ble fest hjemme i går. Første godbit på mer enn syv uker.  Fikk også sove natta gjennom uten magetrøbbel og i morres var avføring fast og fin!    Har skikkelig tro på at dette skal bli bra🫶🏻 OG når vi forhåpentligvis starter provokasjonsdiett om noen uker så skal vi starte med VOM fra taste!    Tusen takk for gode råd folkens👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dere er helt supre som tar dere tid til å svare, og nå er vi såå lykkelige i heimen😍    
    • Takk! 🥰 Jeg glemte at det finnes en verden av små butikker utenom gigantene. Du reddet dagen og uka og måneden, og potensielt hele sommeren min. Nettopp vært på kurstime med råfor klabb og klæss og isj, og så ikke veldig lyst på fremtiden. Får hamstre.
    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...