Gå til innhold
Hundesonen.no

Utstilling 3 Juli!


Silje

Recommended Posts

Skrevet

Noen som har tenkt seg til Vestnes 3 juli da?

Jeg reiser helt fra Stavanger med 4 hunder. Den ene er jeg ikke helt sikker på om jeg skal stille, for hun har så fryktelig dårlig pels nå for tiden...

Vi kombinerer utstillingen med å treffe oppdretteren til Enya (hun på bildet) for første gang(!) :)

Hadde vært hyggelig med litt selskap fra Hundesonen på utstillingen :)

Skrevet

Det skal ligge ved Ålesund en plass :) Er faktisk ikke helt sikker på hvor(!) Påmeldingen var 3 juni ja, så det er nok desverre litt seint :)

Skrevet

Åh, så dumt da... At jeg ikke har fått med meg det da.. Skal liksom ikke på NOEN utstillinger i Juli jeg.

Også er det ikke såååå langt heller. Bare litt... :)

Skrevet

Ja, det er dumt å få med seg slikt for seint.... :)

Hvis det ikke er så kjempe langt kan du jo eventuelt komme å se på da :)

(godt å se at det er andre som også sliter litt med nattesøvnen :) )

Skrevet

Vel vi får se på det da.. hehe.

Det er liksom litt langt likevel.... Tar vel 5-6 timer å kjøre tenker jeg. :)

Skrevet

Jeg sliter vel ikke akkurat med nattesøvnen men har litt vanskelig for å rive meg fra skjermen her og finne fram til senga. :)

Skrevet

ja, det var kanskje i lengste laget å kjøre bare for å se på :)

Jeg sliter egentlig ikke med nattesøvnen jeg heller... jeg har vel egentlig bare ikke prøvd å sove enda, lider av samme syndrom som deg, kronisk-låste-øyne-på-skjermen :)

Men det jeg merker er at jeg skriver mer og mer skriveleifer det seinere det blir :)

Skrevet
Det skal ligge ved Ålesund en plass :) Er faktisk ikke helt sikker på hvor(!) Påmeldingen var 3 juni ja, så det er nok desverre litt seint :)

Vestnes ligger ganske nært Molde. :)

Skrevet

Vestnes ligger ganske nært Molde. :)

Molde- ålesund.... er det ikke ganske nært da? (er utrolig dårlig i norsk geografi :) )

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...