Gå til innhold
Hundesonen.no

skrutrekker og sånt


Kristina

Recommended Posts

Skrevet

Jeg slo nettopp en skrutrekker inn i veggen og nå sittern fast. Hvordan skal jeg klare å få den ut?

Vennligst ikke spør hvorfor :angry:

:( du gjør jaggu mye rart.. :P

Men funker det ikke og dra den ut? Eller prøv med en tang f.eks og napp den ut.. Du kan jo eventuelt bare lirke litt så kanskje den slipper..

Lo jaggu godt her jeg satt nå..

:P

Skrevet

Kvinnlig, rå muskelkraft var alt som skulle til B) Best å passe seg vips!

Nå har jeg fått opp hylla jeg skulle sette opp. Det ble bare 7 hull for mye som jeg måtte sparkle igjen...

Skrevet

Kvinnlig, rå muskelkraft var alt som skulle til B) Best å passe seg vips!

Nå har jeg fått opp hylla jeg skulle sette opp. Det ble bare 7 hull for mye som jeg måtte sparkle igjen...

*kremt* Handyman du er da! Woman, unnskyld *finne fram rødstrømpene sine*

Skrevet

*kremt* Handyman du er da! Woman, unnskyld *finne fram rødstrømpene sine*

Haha meg og mamma brukte over en time på å sku opp nattlampen min ;)

Og det med hjelp av pappa over tlf ;)

Skrevet

Haha meg og mamma brukte over en time på å sku opp nattlampen min ;)

Og det med hjelp av pappa over tlf ;)

;) det minnet meg om da jeg og mamma skulle instalere en vaskemaskin ;)

Endret av mod Scorp : smily spam

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig individuelt. Jeg har aldri hatt noe problem med hundene og sjelden kattene, men tok til oss en voksen omplasseringskatt som gikk etter hundene og angrep dem, han ble levert tilbake. Har tatt til meg både kattunger og voksene katter, men aldri prøvd med "ikke kattevante" voksene hunder. Har hatt Sheltie (gjeterhund) og aldri hatt noe problem, men har du hund med høyere gjeterinstinkter kan det bli problemer.  Noen ganger går det sånn også. Passhund (Jämthund) og ny ungkatt.  
    • Generelt sett, ja. Gjeterinstinktet er et "subsett" av jaktinstinkt. Det betyr ikke at det ikke kan gå, mange gjeterhunder lever jo for eksempel på gårder sammen med katter. Men å leve inne i samme hus blir fort noe annet igjen. Du kan jo snakke med oppdretter om hvordan foreldre og søsken evt. går med katt, og du vet kanskje selv hvordan hundene dine reagerer på katter og andre smådyr på tur? Selv om det er noe litt annet så gir det en indikasjon på hvor sterkt jaktinstinktet er.
    • Har gjetere høyt jaktinstinkt? Jeg har gjeterhunder.
    • Det kommer an på hunden og katten, gemyttene deres, og hvem som kom først i hus. Hunder med høyt jaktinstinkt (gjetere, mynder, terriere mm.) går generelt dårligere med katter fordi de trigges lettere til å jage dem. Vi hadde to katter da vi fikk hund, og det gikk aldri bra. Vi endte med å omplassere kattene. De var dog voksne omplasseringskatter som ikke var spesielt trygge i utgangspunktet, og vi kunne ingenting om hundetrening og fikk en rase med mye jaktinstinkt.  En voksen og trygg katt og en valp med mindre jaktinstinkt har større sjanse for at det går bra, eller en kattunge sammen med en voksen hund som ikke har vist mye interesse for å jage katter. De fleste kan trenes og tilvennes med litt kunnskap, men ikke alle. 
    • Blir det bare kaos om man har katter og hunder sammen i samme hus?  Hva slags erfaring har dere med det?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...