Gå til innhold
Hundesonen.no

EOS 350D


LouDan

Recommended Posts

Hvis jeg får nok penger etter konfirmasjon, og jeg har betalt valpen, så tenker jeg på å kjøpe meg nytt digitalkamera. Tenker da på EOS 350D, men hvor skal jeg kjøpe det? Vil da ha best mulig pris, men fortsatt en garanti på at jeg får det..

Noen forslag om hvos jeg kan kjøpe det? Gjerne nettbutikk.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Når jeg kjøpte mitt (lenge siden nå) var det billigst på nettbutikken til Elkjøp i hvert fall.

Men på den annen side, oftest er det greit å kjøpe med en veske til det, ett større minnekort osv og da kan det også være prosenter å hente hos en vanlig forhandler.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Foto & Video Billigst & Best

5995kr for kamerahus & 18-55 kit linse...

Skjønner ikke hvorfor alle skal ha de svindyre dSLR kameraene, dyrt i innkjøp og dyrt og oppgradere... jaja... :)

Og hva er alternativet mener du? Kompakt digitalkamera, eller finnes det noen skjulte billige dslr-skatter å lete etter? (forøvrig er vel 350D et "billigkamera" - ihvertfall til dslr å være - det ene kompaktkameraet mitt kostet 8000 på tilbud, nedsatt fra ca 12 laken når jeg kjøpte det..)

mvh

HeliX'en

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kan være greit å sjekke priser hos butikker som fotoknudsen, japan foto osv siden de faktisk ofte har tilbud som er bedre enn de billigste på nett. Mener å ha sett 350D med kit linsen til 5500kr forrige dagen men kastet desverre bladet så jeg husker ikke helt hvilken butikk det var.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...