Gå til innhold
Hundesonen.no

Yaris og Emmas hjemmeside


meg123

Recommended Posts

Skrevet

Ta gjerne en kikk innom vår side :icon_clapping: Siden handler mest om Emma og Yaris,oglitt om meg og di andre smådyrene+at hamsteroppdrettet mitt har blitt lagt inn på denne siden å :D

Setter pris på ros og ris om hva som er bra å hva som bør forandres!

Kjempekoselig om dere tar en tur innom å kikker,og ikke bare slår den vekk fordi det "bare" er en piczoside ;)

Ta en titt på: Yaris og Emmas hjemmeside!

Skrevet

Fin side ;)

Bofsene dine er virkelig flotte begge to :o

Noen av bildene (f.eks inne på Yaris) står litt oppå hverandre, men det har du kanskje allerede sett?

Flott og omfattende side!

Skrevet

Fin side :huh:

Bofsene dine er virkelig flotte begge to :huh:

Noen av bildene (f.eks inne på Yaris) står litt oppå hverandre, men det har du kanskje allerede sett?

Flott og omfattende side!

Tusen takk ;) Nei det har jeg ikke sett,men det ska jeg få fiksa med engang :o

  • 2 weeks later...
Skrevet

Synes siden din ble fin og ryddig med den nye layouten ;) Jeg kom meg ikke innpå "Dyr jeg har hatt ", bare så du vet om det :)

Gjesteboken er signert :P

Skrevet

Tusen takk for det crizpo ;) Grunnen til at du ikke kom inn på dyr jeg har hatt er fordi jeg har ikke laget den siden ennå. Glemt den helt bort :):P

Men den kommer snart! :P

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Skrevet

Fin forside og fin og oversiktelig meny :P

Flott satt opp:D

Muligens kunne bladet oppe i venstre hjørne også være helt?

Det var ikke tilbakeknapper på siden din, men backspace funker fint for meg :P

Gjestebok signert!

  • 2 weeks later...
Skrevet

Fin forside og fin og oversiktelig meny :P

Flott satt opp:D

Muligens kunne bladet oppe i venstre hjørne også være helt?

Det var ikke tilbakeknapper på siden din, men backspace funker fint for meg :P

Gjestebok signert!

:D bladet hadde forskyvet seg :P

Skrevet

kjempefin side syns jeg!

Og Yaris er bare helt utrolig skjønn! :D (Emma også da, men elsker fargene til Yaris!) :P

Hihi,tusen takk :P

Layouten er forresten forandret igjen :P jeg er tvilling(stjernetegn)å kjeder meg fooort,så må gjøre om litt :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig individuelt. Jeg har aldri hatt noe problem med hundene og sjelden kattene, men tok til oss en voksen omplasseringskatt som gikk etter hundene og angrep dem, han ble levert tilbake. Har tatt til meg både kattunger og voksene katter, men aldri prøvd med "ikke kattevante" voksene hunder. Har hatt Sheltie (gjeterhund) og aldri hatt noe problem, men har du hund med høyere gjeterinstinkter kan det bli problemer.  Noen ganger går det sånn også. Passhund (Jämthund) og ny ungkatt.  
    • Generelt sett, ja. Gjeterinstinktet er et "subsett" av jaktinstinkt. Det betyr ikke at det ikke kan gå, mange gjeterhunder lever jo for eksempel på gårder sammen med katter. Men å leve inne i samme hus blir fort noe annet igjen. Du kan jo snakke med oppdretter om hvordan foreldre og søsken evt. går med katt, og du vet kanskje selv hvordan hundene dine reagerer på katter og andre smådyr på tur? Selv om det er noe litt annet så gir det en indikasjon på hvor sterkt jaktinstinktet er.
    • Har gjetere høyt jaktinstinkt? Jeg har gjeterhunder.
    • Det kommer an på hunden og katten, gemyttene deres, og hvem som kom først i hus. Hunder med høyt jaktinstinkt (gjetere, mynder, terriere mm.) går generelt dårligere med katter fordi de trigges lettere til å jage dem. Vi hadde to katter da vi fikk hund, og det gikk aldri bra. Vi endte med å omplassere kattene. De var dog voksne omplasseringskatter som ikke var spesielt trygge i utgangspunktet, og vi kunne ingenting om hundetrening og fikk en rase med mye jaktinstinkt.  En voksen og trygg katt og en valp med mindre jaktinstinkt har større sjanse for at det går bra, eller en kattunge sammen med en voksen hund som ikke har vist mye interesse for å jage katter. De fleste kan trenes og tilvennes med litt kunnskap, men ikke alle. 
    • Blir det bare kaos om man har katter og hunder sammen i samme hus?  Hva slags erfaring har dere med det?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...